transport szkła

Oferta

Jakość serwisu połączona z elastycznością w działaniu oraz bliskie i partnerskie relacje z Klientem - to filary filozofii Bascon Pro Logistic. Przyjęta filozofia działania w biznesie stwarza widoczną przewagę konkurencyjną naszych Partnerów, zapewniając im niezawodne rozwiązania logistyczne i profesjonalną obsługę. To solidne fundamenty długotrwałej współpracy.

Partnerom zapewniamy kompleksową obsługę dostaw szkła do każdego miejsca w Europie flotą 100 pojazdów z naczepami specjalistycznych typu Floatliner-Inloader, a także możliwość składowania szkła w naszym magazynie.

Nowym Partnerom oferujemy oddanie do ich wyłącznej dyspozycji pojazdy z wyposażeniem przystosowanym zgodnie z ich wymogami i specyfiką, dostosowanie się do przyjętego sposobu komunikacji i elektronicznej wymiany informacji, monitoring dostaw a także możliwość umieszczenia pełnowymiarowego logo na naszych pojazdach.

Szczególny nacisk kładziemy na szybkość i skuteczność działania, dbając przy tym o bezpieczeństwo i poufność powierzanych ładunków na każdym etapie obsługi logistycznej i transportowej.

Posiadamy wszelkie zezwolenia i licencje wymagane przez prawo obowiązujące w EU oraz prawo lokalne, jak również odpowiednie zabezpieczenia celne i finansowe dla skutecznej obsługi.

Nasz Zespół posiada profesjonalną wiedzę opartą na wieloletnim doświadczeniu we wszelkich zagadnieniach logistyki i transportu szkła.