transport szkła

Szkolenie Kierowców

Transport szkła przy użyciu naczep typu Floatliner-Inloader wymaga dużego doświadczenia i profesjonalizmu w zawodzie kierowcy. Nie dotyczy to tylko obsługi zaawansowanej technicznie naczepy, ale również samej techniki jazdy. Nie każdy kierowca, nawet pomimo wieloletniego doświadczenia w transporcie drogowym, jest w stanie podołać takiemu wyzwaniu.

Każdy z naszych kierowców, niezależnie od stażu i doświadczenia w zawodzie kierowcy, przechodzi 14- dniowy zaawansowany program szkoleniowy z budowy, działania oraz specyfiki obsługi naczepy typu Floatliner-Inloader, ze szczególnym uwzględnieniem techniki jazdy ciągnikiem z naczepą  do przewozu  szkła.

Podstawowy program szkoleniowy zaawansowanej techniki jazdy dla kierowców kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym. Do programu szkolenia mogą przystąpić kierowcy z minimum 3-letnim i udokumentowanym stażem pracy w zawodzie kierowcy.

Jeśli uważasz, że podołasz wyzwaniu bycia profesjonalistą, wyślij swoje zgłoszenie na adres e-mail: bpl@bascon.pl z dopiskiem w tytule "Szkolenie kierowców GIL" lub skontaktuj się z nami telefonicznie.